Опис конструкції кінцевої муфти

25.11.2009

Опис конструкції кінцевої муфти

Для кабелів з дротяним екраном заземляючий дріт формується безпосередньо з мідних проволікав екрану. Для кабелів із стрічковим мідним або алюмінієвим екраном використовуються додаткові аксесуари системи непаяного заземлення (пружина постійного тиску і дріт заземлення).

Герметизація вузла заземлення досягається застосуванням високоадгезивного герметика заповнювача.

Для згладжування напруженості електричного поля на ділянці напівпровідного шару ізоляції встановлюється трубка вирівнювання напруженості електричного поля (ТВНЕП).

Для посилення фазної ізоляції і ефективного захисту від дій навколишнього середовища на жилу кабелю встановлюється трекингостойкая трубка з клейовим підшаром.

Нижній кінець трекингостойкой трубки перекриває вузол заземлення, верхній, - заходить на циліндрову частину наконечника, забезпечуючи повну герметичність конструкції.

Відмітні особливості і переваги

  1. Наявність трубки ТВНЕП вирішує проблему надійного функціонування високовольтних муфт - рівномірного розподілу електричного поля в області зрізу напівпровідного екрану.
  2. Наявність антітрекингової трубки зовнішньої ізоляції. Матеріал трубки стійкий до явища трекинга, атмосферним умовам і не підтримує горіння!
  3. Для муфт зовнішньої установки: наявність антітрекингових жильних “юбок”-изоляторов, що збільшують довжину “шляху витоку” і що створюють “сухі” зони на поверхні муфти.
  4. Комплект муфти універсальний і дозволяє використовувати як наконечники під опресовування, так і болтові наконечники.
  5. Висока якість комплектуючих і використовуваних композиційних матеріалів.
  6. Повний перелік аксесуарів, необхідних для монтажу муфти.